LAHTIOLEKUAJAD

ESMASPÄEVAST
REEDENI

10 - 18

LAUPÄEVAL

10 - 16

Nb! argipäeviti on lõunapaus
13:00-13:30

Nõuandeid edukaks müügiks kirbuturul

Too müüki pigem hooajalisi, kaasaegseid, heas ja väga heas korras riideid ja jalatseid. Vaata oma kaup kergelt kriitilise pilguga üle, sest paljude asjade aeg on juba ümber ning pole enam müügiks mõeldud.

Sinu jaoks väärtusetu vanaaegne/vintage stiilis ese võib teise silmis olla tõeline aare. Nt. nõud, vana raadio, nukud, lamp, väiksed mööbliesemed jms.

Pese ja triigi riided, õmble kinni auk või ette nööp, puhasta jalanõud ja kodukaup, kontrolli, et elektroonikaseadmed oleksid töökorras! Kõik selleks, et su kaup näeks välja uueväärsem ja atraktiivsem.

Täida ja kinnita hinnasildid korrektselt! Sildil peab olema selgesti loetavalt märgitud boksinumber ja hind ning võimalikult täpne kirjeldus. Sildita või puuduliku infoga eset me ei müü. Need korjatakse müügisaalist kokku ja hoiustatakse eraldi.

Määra mõistlik hind – selline, millega isegi mõtlemata eseme ära ostaksid. Arvesta, et poed teevad tihti suuri alepakkumisi ning interneti teel on võimalik soetada ülisoodsalt uut kaupa.

Ära kuhja müügiboksi kaubaga üle. Kui asju on liialt ja pilt liiga kirju, siis enamik ostlejatest ei võta vaevaks seal “kaevama” hakata. Sul võib olla väga head kaupa, mis jääb potentsiaalsel ostjal lihtsalt märkamata.

Tunne oma boksi käekäigu vastu huvi! Helista või veel parem- tule kohale. Siis on sul ülevaade, millist kaupa ostetakse rohkem – võibolla on vaja teatud asjad müügilt eemaldada või üle vaadata määratud hinnad.

Võimalusel külasta müügiperioodi jooksul poodi. Hoiame boksid küll korras, kuid tihti juhtub, et asjad lähevad müügisaali peale rändama. Kõige kiiremini tuvastad sa oma asjad ise!

Kui oled pikaajaline rentija, siis soovitame asju boksis aeg-ajalt ümber sättida ja kaupa vahetada, et ostlejatel oleks “värske” vaade.

Kui rentisid boksi eesmärgiga asjadest kindlasti lahti saada, on müügiperioodi teises pooles soovitatav hinnad alla lasta – küsi meilt -50% soodustusega silte või tee oma soovi järgi pilkupüüdev ale-silt.

Kasuta võimalust ja kinnita oma boksi piires stangele või riiulitele reklaami või täiendavat infot kauba kohta, mida müüd. Nt. “Riideid M-suurus naistele”, “Siin kogu kaup kuni 5€”, “Rasedatele”, “Poistele suuruses 122-134”, “ Siit leiad ka meesteriideid” jne. See aitab ostjatel paremini orienteeruda.

Lisame küll Karja Basaari Facebooki-lehele pilte uuest kaubast, kuid et meelitada rohkem inimesi just sinu boksist ostma, lisa tasuta kuulutus näiteks läänlane.ee lehele või reklaami konto olemasolul Facebookis.

Anna sõpradele ja sugulastele teada, et ka nemad külastaksid Karja Basaari. See on samuti reklaam ja suurendab ostjaskonda.