Pöördumine rentijate poole

Hea rentija, armas sõber

EV valitsuse poolt kehtestatud piirangute tõttu sulgeme poe ajutiselt alates 11.03.

Rendiperioodid on samuti ajutiselt peatatud ning jätkuvad tavapäraselt siis, kui avame. Taasavamisest anname teada esimesel võimalusel.

Müügiboksi rendilepingus on sätestatud punkt, mille kohaselt on rentijal õigus leping ennetähtaegselt lõpetada, kuid sellisel juhul loobutud aja eest raha ei tagastata. Palume siinkohal mõistmist! Kui Sul ei ole võimalik rendiperioodiga jätkata, palun võta meiega ühendust ja katsume koos lahenduse leida.

Kogunenud müügitulu väljamakseid teostame soovi korral täna (10.03) poes kohapeal sularahas või ülekandega ning alates neljapäevast (11.03) vaid ülekandega. Palun arvestada võimalikke pankadevahelisi viivitusi – tööpäevadel laekuvad kanded peaaegu koheselt, kuid reedesed ja nädalavahetusel tehtud kanded võivad laekuda alles esmaspäeval.

Kui olete leidnud potentsiaalse ostja muud kanalit kaudu või teise müügiplatvormi, on meil selle üle vaid hea meel! Eelneval kokkuleppel saad tulla osale või kogu kaubale järele. See on ühekordne pakkumine, et hoida kohtumiste arv minimaalne. Tule palun üksi ja kohtume vaid juhul, kui olete täiesti terve ega ole olnud kontaktis haige inimesega. Rendiperiood ei katke. Niipea, kui on selge taasavamise aeg, saab kauba uuesti tagasi tuua või soovi korral välja vahetada.

Sarnaselt eelmisele aasta kevadele plaanime ka sel korral kaubavahendust Facebooki kaudu. Kui oleme täpse tegevusplaani paika pannud, edastame info.

Praegune aeg on ärev. Katsume siiski jääda positiivseks ja mõistvaks teineteise osas. Mistahes küsimuste korral palun võtke meiega ühendust. Oleme teie jaoks olemas :)

Liisa, Merilin ja Merily Basaarist