Pöördumine rentijate poole

Hea klient, armas sõber

oli liiga positiivne prognoos, et saame Basaari avada juba selle kuu lõpus. Aina progresseeruv olukord, karmimad liikumispiirangud ja ranged ettepanekud, on meid suunanud otsusele jääda ajutiselt suletuks, kuni eriolukorra lõppemiseni. Leiame, et see on ainuõige viis kaasa aidata viiruse leviku peatamisele. Soovime me ju kõik võimalikult kiiresti tavarütmi juurde naasta.

Basaaris on hetkel palju hooajalist kaupa, mille müük ei ole kuu aja pärast ehk enam mõistlik. Siinkohal pakume välja kaks lahendust:

– saame reklaamida kaupa meie Facebooki lehel. Taastame ajutiselt postiga saatmise võimaluse ning kohalikele üleandmise kokkuleppel. Postitus oleks ühe konkreetse boksi kaubast. Teenus hõlmaks toodete pildistamist, üleslaadimist, klientidega suhtlemist, postitamist/üleandmist. Seeõttu pakume seda tasulise teenusena. mille hinnaks on 6€. Praegustelt rentijatel lisatasu ei küsiks, vaid arvestaks kasutamata rendiperioodist 3 müügipäeva maha. NB! Anna palun meile teada, kui soovid sellist võimalust kasutada!

– soovi korral võib tulla kas osale või kogu kaubale järele. See on ühekordne pakkumine, et hoida kohtumiste arv minimaalne. Kaubale tuleb järgi tulla üksi ja kohtume vaid juhul, kui olete täiesti terve ega ole olnud kontaktis haige inimesega. Rendiperiood ei katke. Niipea, kui on selge taasavamise aeg, saab kauba uuesti tagasi tuua või soovi korral välja vahetada.

Kui olete leidnud potentsiaalse ostja muud kanalit kaudu või teise müügiplatvormi, on meil selle üle vaid hea meel!

Rõhutan veel, et rendiperioodid on pausil alates 16.03 ning jätkuvad tavapäraselt siis, kui avame. Taasavamisest anname teada esimesel võimalusel.

Müügiboksi rendilepingus on sätestatud punkt, mille kohaselt on rentijal õigus leping ennetähtaegselt lõpetada, kuid sellisel juhul loobutud aja eest raha ei tagastata. Palun siinkohal mõistmist! Kui ei ole võimalik rendiperioodiga jätkata, palun võta meiega ühendust ja katsume koos lahenduse leida.

Kui soovid kogunenud müügitulu välja võtta, siis anna sellest teada! Väljamaksmine toimub ainult ülekandega. Palun arvestada võimalikke pankadevahelisi viivitusi – tööpäevadel laekuvad kanded peaaegu koheselt, kuid reedesed ja nädalavahetusel tehtud kanded võivad laekuda alles esmaspäeval.

Praegune aeg on ärev kõigi jaoks, sest oleme tundmatuses. Sellegi poolest katsume jääda positiivseks ja mõistvaks teineteise osas. Mistahes küsimuste korral palun võtke meiega ühendust. Oleme teie jaoks olemas :)

Liisa ja Merilin