LAHTIOLEKUAJAD

ESMASPÄEVAST
REEDENI

10 - 18

LAUPÄEVAL

10 - 16

Nb! argipäeviti on lõunapaus
13:00-13:30

Kodukord

Rendiperioodi arvestust hakatakse lugema päevast, mil boks on teile broneeritud (kui ei ole kokku lepitud teisiti).

Müüki on oodatud kõik esemed, mis mahuvad mõõtude poolest meie pindadele ning mis on seadusega kooskõlas. Eriluba nõudvad kaubad nt. toit, alkohol, relvad, ravimid jms meie poodi ei sobi.

Igal esemel peab olema Karja Basaari logoga hinnasilt, millel on märgitud rendipinna number, hind ja kirjeldus. Kirjelduses võiks olla ära toodud ka eseme suurus nt. “Naiste teksad suurus 38”

Karja Basaaril on õigus keelduda esemete müügile võtmisest. Kaup PEAB olema puhastatud/pestud ja korralik. Kõik selgelt määrdunud või katkised tooted eemaldatakse teavitamata müügilt!

Kui esineb defekt (nt. nööp puudu vms), ole aus ja märgi see kirjelduses.

Veendu, et hinnasildid on vastupidavad, sest ilma siltideta kaupa me ei müü. Need korjatakse müügisaalist kokku ja hoiustatakse eraldi.

Hinnasildita või müügiperioodi lõpus unustatud kaupa hoiustatakse täpselt 1 kuu, peale seda jätab kauplus endale õiguse kasutada tooteid enda äranägemise järgi omanikule tasu maksmata.

Stangel ja riiulitel on ruum piiratud. Et potentsiaalsel ostjal oleks lihtsam sinu kaubaga tutvuda, ei soovita me boksi kaubaga üle kuhjata.

Esemeid on alati võimalik müügiperioodi jooksul juurde tuua, ära võtta ning hindasid muuta. Hinna muutmisel tuleb vana silt eemaldada ning kinnitada uus. Soditud sildiga eset me ei müü!

Rentida on võimalik nädala(te) kaupa. Nädalas on 6 tööpäeva. Müügiperioodi lõppedes palume vabastada pind viimase päeva õhtuks. Nt rentides esmaspäevast üheks nädalaks, tuleb sul müügipind vabastada laupäeva õhtul.

Müügipinna eest tasud enne kauba väljapanekut ja pikendamise puhul enne uue perioodi algust.

Rangelt soovituslik on käia vähemalt korra nädalas poes koha peal kontrollimaks, et kõikidel toodetel on endiselt küljes hinnasildid ning paigutatud õigesse boksi. Kontrolli müüdud ja müümata esemete vastavust!

Müügitulu kuulub 100% rentnikule ning selle saab ta kätte müügiperioodi lõppedes. Pikemate rentijate puhul teeme vahearvestusi ka kord nädalas. Selleks avalda soovi 1 päev ette!

Väljamaksed toimuvad müüdud kaubalt ära korjatud hinnasiltide alusel. Sildid tagastatakse rentijale. Üle 100€ väljamaksed tehakse pangaülekandena rentija kontole (uue kauba puhul ettevõtte kontole)!

Müügiperioodi on võimalik pikendada juhul, kui boksile pole tehtud uut broneeringut. Pikendamise soovist anna teada vähemalt kaks tööpäeva ette!

Boksi kokku korjates veendu, et kaasa saavad vaid Sinu enda asjad. Võõraste kaasavõtmist käsitletakse kui vargust!

Kui rentnik ei vabasta müügipinda kokkulepitud ajaks, on poel õigus nõuda müügipinna kokku koristamise eest tasu 10€.

Üksikute esemete müüki võtmise ja korra otsustab Karja Basaari teenindaja.

Teeme enda poolt küll kõik, et hoida müügipinnad viisakalt korras ja vältida kaupade rändamist ning pikanäpumehi, kuid ei võta vastutust kadunud/varastatud/rikutud kauba eest.